تکنولوژی

سرفیس پرو جدید در راه است؟

سرفیس های جدید مایکروسافت

مایکروسافت به رسانه‌ها اعلام کرده است که در اواخر سپتامبر در شهر نیویورک میزبان یک رویداد ویژه خواهد بود. از این رو مایکروسافت به تازگی دعوت‌نامه‌هایی را برای این رویداد ویژه که ماه آینده در روز پنجشنبه، 21 سپتامبر (30 شهریور 1402) برگزار می‌شود، به روزنامه‌نگاران ارسال کرده است. این شرکت جزئیات بیشتری ارائه نکرده است، اما ما انتظار دارم که رایانه‌های شخصی سرفیس جدید و تمرکز بر قابلیت‌های هوش مصنوعی را برای دستگاه‌های ویندوز و سرفیس ببینم.

سرفیس پرودر رویداد ویژه مایکروسافت

امسال از نظر هوش مصنوعی برای مایکروسافت سال بزرگی بود. در ماه فوریه با راه‌اندازی بینگ چت آغاز شد، قبل از اینکه هجومی از «خلبان‌های هوش مصنوعی» تقریباً برای هر سرویس مایکروسافت اعلام شود. اخیراً، مایکروسافت Windows Copilot را معرفی کرد که در پاییز امسال به عنوان بخشی از به روز رسانی ویندوز 11 2023 ارائه می‌شود.

مایکروسافت همچنین ویژگی‌ها و قابلیت‌های هوش مصنوعی دیگری را ایجاد کرده است که برخی از آنها برای عملکرد به سخت‌افزار اختصاصی NPU یا VPU نیاز دارند. این یک نکته کلیدی در میان برخی از رایانه‌های شخصی سرفیس جدید خواهد بود که انتظار داریم شاهد معرفی آنها باشم.

درمورد سخت افزار در آخرین رویداد سرفیس در اوایل اکتبر، مایکروسافت سرفیس پرو 9، سرفیس پرو 9 5G، سرفیس لپ تاپ 5 و سرفیس استودیو 2+ را معرفی کرد و بر اساس بررسی‌ها، انتظار ما این است که در 21 سپتامبر (30 شهریور 1402) مایکروسافت، سرفیس گو 4، سرفیس لپ تاپ گو 3، سرفیس لپ تاپ استودیو 2 و سرفیس پرو 10 را معرفی کند.

منابع

laptopmag.com

windowscentral.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.